Korzystaj z wysokiej jakości usług hostingowych.

Pewnie słyszałeś zdanie „co tanio wychodzi, drogo wraca”, prawda? Hosting jest aspektem, który powinien być traktowany jako inwestycja, a nie jako wydatek. Jeśli zacząłeś od taniego, ale twój projekt i ruch internetowy znacznie wzrosły, nie pozwól, aby ewentualni klienci uciekli ci, zmień swój plan. Ważne jest, aby wybrana firma posiadała dobre całodobowe wsparcie techniczne.

Zoptymalizuj swoje obrazy.

Obrazy mają duży wpływ na szybkość ładowania Twojej strony, więc nie zapomnij o zmniejszeniu rozmiaru i wielkości Twoich zdjęć.

Wyłącz wtyczki, których nie używasz.

Te małe programy pochłaniają dużo zasobów i wpływają na funkcjonowanie i szybkość działania Twojej strony internetowej, więc powinieneś zachować te, które są niezbędne, dezaktywując i usuwając resztę.

Ogranicz wtyczki serwisów społecznościowych.

Prawdopodobnie odwiedziłeś strony internetowe z Facebookiem lub Twitterem z dużą ilością informacji. Te wtyczki spowalniają szybkość ładowania Twojej strony, ponieważ wymagają one przesłania danych zewnętrznych do Twojej strony. Nikogo nie obchodzi ilu zwolenników masz na każdym z serwisów społecznościowych, a tym bardziej zobaczyć twarze twoich zwolenników.

Nie zwracanie uwagi na szybkość ładowania Twojej strony internetowej jest dużym błędem, który wpłynie na liczbę odwiedzających Twoją stronę, a tym samym na Twoją sprzedaż.